wystawy wydarzenie online

SPECTRUM NA MORZE / wystawa / Agnieszka Mikołajczyk

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 16.07.2021
O której godzinie?
18:00
Do kiedy?
Niedziela, 15.08.2021
Do której godziny?
23:55
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Po bardzo pozytywnym przyjęciu poprzedniej „Barwy Radości”, która była połączona z aukcją charytatywną dla dzieci z problemami ruchowo-oddechowymi, powraca z nowymi obrazami. Tym razem hasłem przewodnim jest malarstwo marynistyczne, jakże bliskie dla naszego miasta i regionu.

 

Krajobraz morski, piękne pejzaże pełne różnorodnej kolorystyki,dynamika obrazów, spienione fale, statki i łodzie wyłaniające się z tafli błękitnej wody, wybrzeża, porty oraz odczucia jakich można doświadczyć żeglując, od zawsze fascynowały ludzkość. Malarka kreuje barwne kompozycje, bawiąc się światłem, ruchem i zagadkowymi przestrzeniami.

„Przyznam, iż było to dla mnie prawdziwym wyzwaniem i jednocześnie świetną zabawą, w której zatracam się bez pamięci”, wspomina. Wyjątkową cechą obrazów jest wyrazista faktura, charakteryzująca niepowtarzalny styl malarki, który jest jej najlepszą wizytówką. Wszystkie obrazy, często niedopowiedziane, bez właściwych tytułów, twórczyni pozostawia odbiorcom do indywidualnych przemyśleń, skojarzeń i interpretacji. Każda myśl, obraz powstający w głowie, stanowi nową koncepcję twórczą i tworzy niepowtarzalne dzieło sztuki.

Do stworzenia obrazów malarka wykorzystuje różne techniki malarskie, w szczególności akryl i szpachlę, nie mniej jednak najbardziej swobodnie czuje się w unikatowych i oryginalnych technikach własnych. Wystawa marynistyczna „Spectrum Na Morze” w dniach 16.07 do 15.08. 2021 Wszystkie dzieła można zobaczyć również na www.abstractartpainting.eu w zakładce „marynistyka”.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję