targi inne

Śniadanie sąsiedzkie na pl. Orła Białego

materiały organizatora

Gdzie?
pl. Orła Białego
Kiedy?
Sobota, 21.09.2019
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Sobota, 21.09.2019
Do której godziny?
13:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W sobotę w godz. 9-13 na pl. Orła Białego w Szczecinie odbędzie się "Śniadanie sąsiedzkie na pl. Orła Białego".

 

Tym radosnym spotkaniem w rodzinnej atmosferze kontynuujemy cykl spotkań przy wspólnym posiłku, o które zadba część Wystawców zaproszonych na tę okazję specjalnie z niedzielnego Bazaru w OFF Marinie. Wszyscy szczecinianie i turyści są mile widziani!

Ta pyszna inicjatywa jest częścią prototypowania placu, którego organizacja ruchu w sierpniu i wrześniu jest przez UM Szczecin zmieniona. Czasowe sprawdzenie przestrzeni w innej niż dotychczasowa formie, gdzie osoby i podmioty mogą zaangażować się i spowodować, by odbywały się tam wydarzenia społeczne i kulturalne, jest nam bliskie. Sami jesteśmy ciekawi, czy to się uda, dlatego Was także zachęcamy do licznych odwiedzin, nie tylko przy okazji śniadań. Zatem wraz z nową koncepcją ruchu, proponujemy nowe hasło: "Spotkajmy się na pl. Orła Białego!"

Kolejne terminy:

SOBOTA 24.08 (9-13)

SOBOTA 07.09 (9-13)

SOBOTA 21.09 (9-13)

Do zobaczenia i pamiętajcie... spotkajmy się na pl. Orła Białego.

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.

Partnerzy: Szczecin Floating Garden, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, Rada Osiedla Stare Miasto Szczecin, Akademia Sztuki w Szczecinie i bardzo dobrze.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję