film festiwale

SeFF MINI '21

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 01.12.2021
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Organizatorzy zapraszają na finałowy pokaz podsumowujący jedyny w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim Multimedialny Festiwal SeFF MINI’21. Będzie to okazja, by obejrzeć trzy produkcje filmowe zrealizowane w ramach tego wyjątkowego festiwalu dla dzieci, młodzieży i dorosłych organizowanego już po raz piąty, w tym roku jednak w nowej, multimedialnej formule.

 

SeFF MINI’21 Festiwal Multimedialny to realizowany na Pomorzu Zachodnim projekt, który sztukę filmową przybliża dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i opiekunom. W tym roku ewoluował nieco i z projektu filmowego stał się projektem multimedialnym, angażującym różne media, np. podczas warsztatów dźwięku, jak również ukazującym historię przedstawioną w filmie podczas warsztatów rycerskich. To cała gama interesujących wydarzeń w 5 miastach oraz w przestrzeni wirtualnej. SeFF MINI’21 w tegorocznej odsłonie integrował całe rodziny w ramach m.in. kina sensorycznego, filmowych lekcji historii, masterclassu z zakresu nowych mediów, warsztatów filmowych, warsztatów produkcji filmowej, wspomnianych już wyżej warsztatów dźwięku i warsztatów rycerskich a we wcześniejszej tegorocznej letniej odsłonie także m.in. dramy, plakatu filmowego i komiksu, bajko- i filmoterapii.

Festiwal przez film poszerzał wiedzę oraz podnosił kompetencje artystyczne, kulturowe i twórcze uczestników. Dzięki interaktywnym działaniom animacyjno-edukacyjnym rozbudzał kreatywność i twórczo aktywizował dzieci, młodzież, rodziców i dziadków. SeFF MINI’21 Festiwal Multimedialny zaprzęgał technologię do najróżniejszych wydarzeń. Projekt włączał także grupy zagrożone wykluczeniem oraz obecny był w nietypowych miejscach. Realizowała go profesjonalna kadra we współpracy ze szkołami, instytucjami kultury, NGO i placówkami opiekuńczymi. Z SeFF MINI’21 spotkaliśmy się oczywiście w Szczecinie, ale też podczas działań w Trzebieży i Ryszewku czy Babigoszczy, Grabowie, Kamieniu Rymańskim.

W tych trzech ostatnich lokalizacjach zrealizowane zostały podczas 5-dniowych warsztatów trzy produkcje, które pokażemy Państwu podczas pokazu zamykającego SeFF MINI’21 Festiwal Multimedialny 1 grudnia o godz. 17:00.

 

Finałowy pokaz filmów zrealizowanych podczas „SeFF MINI’21 Festiwal multimedialny”

1.12.2021 środa godzina 17.00 Kino INKU

Rozdroże (2021)

Memento (2021)

Człowiek z Kamienia (2021)

reż. Krzysztof Kuźnicki i Ania Wiśniewska

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję