inne

Samochodowe kino letnie w Szczecinie [repertuar]

foto: materiały prasowe

Gdzie?
parking Galerii Gryf, ul. Wiosenna 32
Kiedy?
Sobota, 24.08.2019
O której godzinie?
21:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Rusza cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingu Galerii Gryf w Szczecinie. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów od 3 do 24 sierpnia. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami obraz „Bohemian Rhapsody”.

 

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w te wakacje Carrefour Polska, właściciel i zarządca Galerii Gryf, zaprasza na darmowe seanse kinowe w ramach „Samochodowego kina letniego”.

Kinowe hity zostaną zaprezentowane na parkingu Galerii Gryf w Szczecinie. Projekcje odbędą się w specjalnej strefie, na ekranie o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej. Dla niezmotoryzowanych widzów przewidziano strefę z leżakami i nagłośnieniem plenerowym. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Pierwsze spotkanie w Galerii Gryf w Szczecinie przy ul. Wiosennej 32 w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędzie się w sobotę 3 sierpnia. Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny.


Harmonogram „Samochodowego kina letniego” w Galerii Gryf w Szczecinie:

3 sierpnia: Bohemian Rhapsody

10 sierpnia: Źle się dzieje w El Royale

17 sierpnia: Venom

24 sierpnia: Green Book

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję