koncerty spektakle i opery inne

"Saga o Sigurdzie, Kowalu Gwiazd" [spektakl/koncert dla dzieci]

freeimages.com

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 20.05.2017
O której godzinie?
12:00
Za ile?
5 zł (dzieci) / 10 zł (opiekunowie)
Opis wydarzenia
Baśń skandynawska dla najmłodszych połączona z prezentacją instrumentów dawnych oraz warsztatami tanecznymi.
wykonawcy: Zespół Tryzna, Michał Matynia (kierownictwo artystyczne)
czas trwania baśni: 60 minut

Grupa Tryzna to Stowarzyszenie Rekonstruktorów z siedzibą w Szczecinie. Zespół zajmuje się eksploracją i prezentacją muzyki średniowiecznej z Europy Zachodniej i Północnej. Jako Stowarzyszenie działa w wielu różnorodnych projektach, wszystkie z nich są jednak tematycznie związane ze średniowieczem. Do swoich projektów zaliczają m.in. badania średniowiecznej ikonografii i manuskryptów w poszukiwaniu zabytków muzycznych, rekonstrukcję instrumentów oraz prezentację muzyki na żywo w strojach i na replikach instrumentów z epoki. Zdobytą już wiedzą dzielą się podczas festiwali oraz wykładów, głównie poprzez pracę warsztatową z dziećmi, w czasie której uczestnicy sami mogą zbudować średniowieczny instrument.

Przedsprzedaż biletów od 24.04.17 do 11.05.17 w Republice Rozmaitości Fanaberia przy Deptaku Księcia Bogusława X nr 5 oraz na stronie www.famd.pl oraz na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu w Ośrodku Teatralnym Kana w Szczecinie.

sobota, 20 maja, godzina 12:00
XIV Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej
Scena dla najmłodszych, „Saga o Sigurdzie, Kowalu Gwiazd”, koncert/spektakl dla dzieci
Teatr Kana, wstęp: 5zł (dzieci)/10 zł (opiekunowie)
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję