koncerty imprezy cykliczne inne

Różanka 2018: koncerty, atrakcje dla dzieci, potańcówki [program]

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
szczecińska Różanka, ul. Pawła Jasienicy 8
Kiedy?
Sobota, 01.09.2018
O której godzinie?
12:00
Do kiedy?
Sobota, 01.09.2018
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Koncerty plenerowe, mnóstwo zabaw i warsztatów dla dzieci, różankowe potańcówki oraz strefa wolnych książek. Usłyszymy rosyjski jazz, muzykę operową, zespół folkowy czy też pieśni patriotyczne w wykonaniu Orkiestry Wojskowej. To wszystko i wiele więcej tego lata w Ogrodzie Różanym.

Bezpłatne koncerty plenerowe w szczecińskim Ogrodzie Różanym odbywają się w każdą sobotę i niedzielę sierpnia o godz. 12.00. Na scenie wystąpią artyści szczecińskiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej sceny muzycznej. W repertuarze standardy muzyki klasycznej, jazzowej i rozrywkowej.

Południowym koncertom towarzyszyć będzie wystawa plenerowa prac uczniów Liceum Plastycznego im. Constantina Brancusi w Szczecinie.

W sierpniowym programie nie zabraknie też różankowych potańcówek. W sierpniu na parkiecie spotykamy się 4 i 18 sierpnia, a we wrześniu w dniach 1, 15 i 29 września. Różankowe potańcówki odbywają się w godz. 17.00-20.00. Będziemy bawić się zarówno w rytmach rodzimej muzyki rozrywkowej, jak i światowych hitów.

Różana Czytelnia, czyli plenerowa strefa wolnych książek. Każdy, kto odwiedzi Różany Ogród będzie może zostawić, wziąć lub poczytać książkę na miejscu. Projekt jest częścią ogólnopolskiej akcji “uwalniania książek”, która wielu osobom daje szansę na obcowanie z książką, bez konieczności jej zakupu.

Atrakcje, zabawy i warsztaty na najmłodszych odwiedzających będą czekały w każdą sobotę w godz. 11:00-14:00.

ZAPRASZAMY każdego dnia!

PROGRAM NA WRZESIEŃ 2018:

1 września, sobota

godz. 12.00

Koncert zespołu Percival z okazji XX-lecia Drużyny Grodu Trzygłowa. Z tej okazji grupa przygotowała specjalny program. W jego skład wejdą nie tylko utwory w oczywisty sposób kojarzące się z rekonstrukcją historyczną i historią samej DGT, ale również nie zabraknie w niej nawiązań do najbardziej znanej polskiej gry: The Witcher 3 Wild Hunt i wiele innych.

godz. 17.00-20.00

Potańcówka, czyli kolejna w tym sezonie zabawa dla wszystkich miłośników tańca pod gołym niebem przy muzyce, którą wszyscy znamy i lubimy. Za konsoletą DJ Ines Bloom.

15 września, sobota

godz. 17.00-20.00

Potańcówka w sobotnie popołudnie, a będziemy bawić się w rytmach znanych i lubianych przebojów z różnych lat. Za konsoletą DJ Dobry Człowiek.

29 września, sobota

godz. 17.00-20.00

Potańcówka na zakończenie sezonu, podczas której z głośników popłyną największe hity. Za konsoletą DJ Twister.


Różany Ogród w Szczecinie, ul. Pawła Jasienicy 8.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Komentarze
~agtk
05.08.2018 09:37

agtk.koszczsz.mkolp.agtkazsczdzciokmpuagtk.

~Róża
25.08.2018 11:12

Trzeba ogromnej pychy odwagi aby wmówić ludziom że słuchać na stojaka w kurzu w brudzie i upale 100 metrów od sceny....jest lepiej niż siedzieć w amfiteatrze wybudowanym..no właśnie po co go remontować za 18 ooo ooo złychmocy.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję