spacery i oprowadzania

Rowerowy spacer mozaikowy od Bolinka do Śródmieścia

foto: materiały prasowe

Gdzie?
zbiórka przy ulicy Słowackiego przy kościele Najświętszego Zbawiciela
Kiedy?
Niedziela, 16.08.2020
O której godzinie?
10:15
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na rowerowy spacer szlakiem mozaik z przewodniczką miejską Joanną Olszowską. Ruszamy w niedzielę 16 sierpnia o 10.15 spod kasztanów przy ulicy Słowackiego przy kościele Najświętszego Zbawiciela. W planie trasy rowerowej znajduje się aż 15 mało znanych dekoracji mozaikowych.

 

Zapraszamy na kolejny spacer mozaikowy, który poprowadzi przewodniczka miejska, Joanna Olszowska. Spacer bardzo aktywny z dwóch względów. Po pierwsze, trasę będziecie przemierzać na rowerach. Po drugie, poznacie co najmniej paręnaście dekoracji mozaikowych, o których istnieniu wie niewiele osób, a nawet jak wie, nigdy do nich nie dotarli.

Trasa: Bolinko - Amfiteatr - Twardowskiego - Pułaskiego. Zbiórka na ulicy Słowackiego o 10.15 pod kościołem Najświętszego Zbawiciela. Zakończenie w Śródmieściu pod mozaiką Podwórko, a jeśli wystarczy Wam sił, pod budynkiem Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT. Do zdobycia będą też Mapy Szczecińskich Mozaik.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1258981471111714/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję