Akcja! Pomieszczenie oświetlone kolorowymi żarówkami, rysunki na ścianach z gołej cegły. Na scenie piece Marshalla, centrala z nazwą zespołu. Pod sceną skacząca szczecińska publiczność, ręce w górze. Do kręcenia klipu dla nowego utworu „Było”, Curcuma zaprosiła fanów i znajomych muzyków.

Najpierw akcja na wspieram.to, później nagrywanie ze sporą publicznością. Kierunek LOFT! Klimat tego miejsca wydał się idealny do nakręcenia koncertowej sceny. Dobra muzyka, odpowiedni ludzie w jednym miejscu. Takie wieczory dają mocnego kopniaka do działania! 

- Bardzo podoba mi się taka inicjatywa – mówi Patryk Paterski, wokalista Overdose – W Szczecinie muzycy i publiczność tworzą spójną całość i po takich  wydarzeniach widać to najlepiej. Trzeba sobie pomagać, trzymać razem i likwidować podziały. Nieważne czy gramy, czy kibicujemy pod sceną – liczy się muzyka!

„Nic nas nie pokona”!

Nikt nikogo nie zmusza, nie przywiązuje na siłę do klubowych kanap. Na takie spotkania przychodzi się z uśmiechem na twarzy, z zapasem pozytywnej energii. Muzyka działa jak magnes, bateria na całą długą noc. Słuchanie ulubionych utworów podczas tramwajowych powrotów do domu jest przyjemna, ale kiedy można zrobić coś więcej, w dodatku w towarzystwie lubianych zespołów – człowiek ma wrażenie, że doświadcza czegoś niesamowitego. Może nie potrafisz wymyśleć odjazdowego riffu albo wybić najprostszego rytmu na perkusji, ale to nie znaczy, że nie pasujesz do muzycznego świata. W

Szczecinie stoi on dla Ciebie otworem!

Oglądaj na pełnej!

Poprzedni klip Curcumy dla „Gwoździa”. 

Nowy materiał nakręca ekipa mstudio.net.pl

Autor: Diana Marczewska