koncerty

Recital Zbigniewa Zamachowskiego

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 10.07.2021
O której godzinie?
21:00
Za ile?
70 i 80 zł
Opis wydarzenia
Przed nami wyjątkowy recital. Wybitny aktor, piosenkarz, kompozytor muzyki do etiud filmowych oraz autor muzyki i tekstów piosenek – Zbigniew Zamachowski – wystąpi 10 lipca na Dużym Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Bilety na koncert są już w sprzedaży.

 

Autorski koncert Zbigniewa Zamachowskiego to spotkanie ze sztuką na wysokim poziomie w znakomitej interpretacji aktora. Talent muzyczny artysty wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci widza.

Zbigniewowi Zamachowskiemu na scenie towarzyszyć będzie pianista, kompozytor i aranżer - Roman Hudaszek.

Artysta wystąpi z programem, który przygotował z okazji 40-lecia działalności artystycznej. Podczas koncertu usłyszymy autorskie piosenki, które Zbigniew Zamachowski włączył do swojego repertuaru, m.in. „Credo”, „W małym miasteczku” oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców takich jak: Agnieszka Osiecka, Jaromir Nohawica, Bułat Okudżawa, Jerzy Wasowski, Stanisław Staszewskie czy Sting. Nie zabraknie także przeboju „Kobiety jak te kwiaty”, znanego z plebiscytu radiowej „Trójki”, a pochodzącego z przedstawienia „Zamach na MoCarta”, a także „Już czas na sen”, „Luz i zapał” czy „Za dzień mój ślub”.

Co, gdzie, kiedy:

Recital Zbigniewa Zamachowskiego

10 lipca (sobota), godz. 21:00

Duży Dziedziniec, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Bilety: 80 i 70 zł (ulgowy) dostępne na bilety.zamek.szczecin.pl oraz w Kasie Zamku (wejście A, piętro I). Kasa czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00-18:00.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1085658818594077/?ref=newsfeed

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję