koncerty

RAZ DWA TRZY

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Teatr Polski, Scena na Łasztowni, ul. Energetyków 40
Kiedy?
Czwartek, 12.09.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
100 zł w przedsprzedaży, 120 zł w dniu koncertu; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Zespół Raz Dwa Trzy w koncercie "Raz Dwa Trzy Młynarski".

 

Zespół Raz, Dwa, Trzy został założony w lutym 1990 roku przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze: Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. W trzy miesiące po powstaniu zespół wygrał 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie piosenkami „Talerzyk", „Wchodzi", „Rzeka", „W każdej knajpie" oraz „Rozkaz". W lutym 1991 roku w studiu Winicjusza Chrósta zostały zarejestrowane kompozycje na debiutanckie wydawnictwo. Płyta pt. "Jestem Polakiem" ukazała się tego samego roku. W 1992 roku grupa wystąpiła na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Tego samego roku dzięki dofinansowaniu władz Zielonej Góry w tamtejszym studiu Arlekin został nagrany drugi album. Płyta zatytułowana "To ja" została zrealizowana przez ówczesnego członka zespołu Marka Nowaka (keyboard) i wydana w 1992 roku. W 1994 roku został wydany trzeci album studyjny formacji pt. "Cztery". W 1996 roku ukazał się czwarty album grupy zatytułowany "Sufit".

W 1998 roku został wydany piąty album zespołu pt. "Niecud". 28 lutego 2000 roku ukazała się kompilacja nagrań Raz, Dwa, Trzy zatytułowana "Muzyka z talerzyka". 7 grudnia tego samego roku w warszawskim klubie „Wektor X" odbył się koncert z okazji dziesięciolecia działalności zespołu. 29 lipca 2002 roku ukazał się album koncertowy grupy pt. "Czy te oczy mogą kłamać". Na wydawnictwie zarejestrowanym podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce znalazły się interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej. Szósty album zespołu pt. "Trudno nie wierzyć w nic" został wydany 31 marca 2003 roku. 24 września 2007 roku ukazał się album koncertowy zatytułowany "Młynarski". Na wydawnictwie zarejestrowanym 10 czerwca tego samego roku podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce znalazły się interpretacje piosenek Wojciecha Młynarskiego. 1 marca 2010 roku został wydany siódmy album Raz, Dwa, Trzy pt. "Skądokąd". 16 czerwca płyta uzyskała w Polsce status platynowej, sprzedając się w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Z kolei 29 listopada ukazał się album koncertowy formacji zatytułowany "Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia".

Szczegółowy PROGRAM Tennis Music & Art Festival tutaj

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję