spotkania dla dzieci premiera książki

Premiera „Wierszyki paluszkowe” Kasi Huzar-Czub na Pocztowej 19

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Pocztowa 19 – Kamienica w Lesie
Kiedy?
Środa, 15.09.2021
O której godzinie?
14:00
Do kiedy?
Środa, 15.09.2021
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Monika Szymanik z największą radością zaprasza na premierę wyjątkowej książeczki dla najmłodszych – „Wierszyki paluszkowe” – jej ulubionej szczecińskiej autorki książek dla dzieci, Kasi Huzar-Czub, z uroczymi ilustracjami Joanny Bartosik.

 

Książka została wydana przez Wydawnictwo Natuli z siedzibą w Szczecinie, które również będzie tego dnia czekało na mieszkańców na Pocztowej 19. Książeczka z wierszykami paluszkowymi, czyli takimi, które odgrywają role dłońmi (swoimi i dziecka) to zaproszenie do zabawy, czułości i bliskości, jak opowiada autorka. Do każdej książeczki podczas premiery „Wierszyki paluszkowe” będzie bezik z kremem tzw. bankietówka z najlepszej bezowni w Szczecinie „Szczecińska Beza”. Będą na Was czekały także inne książki dla dzieci Kasi Huzar-Czub. Warto już dziś zadbać o wyjątkowe książki z autografami szczecińskich autorów na Gwiazdkę!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję