koncerty

Port Słowa – koncert

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 23.10.2021
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Stowarzyszenie Port Szczecin zaprasza na zaprasza na koncert Grzegorza Bukały i zespołu Pisani przez RZ oraz na spotkanie wokół książki Grzegorza Bukały i Zbigniewa Wojciechowicza C'est la visizm / Kąt z widokiem.

 

SŁOWA – elementarne części mowy, za pomocą których określa się wszelkie pojęcia. Wymiana słów wiąże się z przekazywaniem emocji.

PORT – miejsce do czasowego postoju, w którym odbywa się wymiana towarów.

PORT SŁOWA – przestrzeń, w której jest miejsce na wymianę emocji. A także ich współistnienie, nawet jeżeli tylko przez chwilę.

 

Wszystko jest albo słowem, albo ciszą. Jeżeli ciszą, to jak mi się wydaje... tęsknotą za słowem. Albo buntem przeciw niemu. Stowarzyszenie PORT SZCZECIN podjęło się uczynić choćby przez chwilę ze Szczecina przestrzeń, w której jest miejsce na wymianę emocji zawartych w słowach. Najbliżej do jednych i drugich w wierszach. Warto w tej wymianie uczestniczyć. Pisząc. Czytając.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję