spacery i oprowadzania

Pomorskie akcenty Wałów Chrobrego i Zamku Książęcego. Spacer z Tomkiem Wieczorkiem

archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
zbiórka przy gmachu Muzeum Narodowego na Wałach Chrobrego
Kiedy?
Piątek, 23.08.2019
O której godzinie?
16:00
Do kiedy?
Piątek, 23.08.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
23 sierpnia 2019 (piątek) zapraszamy na wspólny spacer wszystkich mniejszych i większych miłośników poznawania Szczecina. Startujemy o godz. 16:00 sprzed gmachu Muzeum na Wałach Chrobrego. Spacer poprowadzi znany i lubiany szczeciński przewodnik, Tomasz Wieczorek, który gwarantuje, że oprócz historii nie zabraknie legend i anegdot związanych z tematem wycieczki. Wstęp, oczywiście, wolny! Spacer potrwa około 2 godzin.

 

Tomasz Wieczorek. Pracownik Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie oraz przewodnik turystyczny po Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Pomysłodawca i koordynator projektu, w ramach którego powstała zamkowa publikacja "Śladami Lubinusa. Przewodnik niezwykły", którego jest współautorem. Twórca koncepcji zrealizowania filmu "Zamek wśród atrakcji Pomeranii". Autor tekstu oraz koncepcji przewodnika dla dzieci pt. "Zwiedzamy Zamek". Od lat zaangażowany w propagowanie wiedzy o Dynastii Gryfitów i ich Księstwie Pomorskim oraz Szczecinie i Mapie Lubinusa. Jego publikacja "Wały Chrobrego. Wrota Szczecina", to rodzaj książki edukacyjnej, podszytej fantazją, legendami, ale i faktami. Adresowany jest dla dużych i małych miłośników zwiedzania, jego bohaterem jest mały, ciekawski gryf - Gryfitek.

W trakcie spaceru będzie można zdobyć tę publikację.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/319163108852120/
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję