spotkania

Poland first to fight, czyli o II wojnie światowej bez cenzury

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Empik Kaskada, Szczecin, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Środa, 18.04.2018
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Tajemnice, o których nie mówi się na lekcjach w szkole, kulisy rozszyfrowania Enigmy, walka w przestworzach podczas Bitwy o Anglię i wiele więcej. Autor kontrowersyjnego kanału na Youtube „Historia Bez Cenzury” Wojciech Drewniak prezentuje kolejną odsłonę znakomitej serii. O najnowszej książce „Historia bez cenzury 3. Poland first to fight... czyli II wojna światowa” (Wydawnictwo Znak) opowie na spotkaniu autorskim w salonie Empik Kaskada już 18 kwietnia.
Po dwóch książkach opowiadających o polskich władcach oraz „koksach” przyszedł czas na Polaków walczących w II wojnie światowej. Wojciech Drewniak napisał książkę, dzięki której czytelnik udaje się w podróż w czasie po najsłynniejszych frontach największej wojny w dziejach, poznając ciekawostki i fakty.

Kanał „Historia Bez Cenzury” od początku istnienia miał ogromną liczbę fanów. Dziś liczy już ponad 661 tysięcy subskrypcji. Przedstawia najważniejsze zagadnienia i fakty historyczne w sposób prosty i czytelny dla odbiorcy. Kilka z ciekawych historii Wojciech Drewniak z pewnością opowie na wyjątkowym spotkaniu autorskim. Odpowie też na pytanie, dlaczego to zawsze Polacy, byli FIRST TO FIGHT.

Wojciech Drewniak – pisarz, youtuber, popularyzator historii. Autor kanału „Historia Bez Cenzury” i serii książek o tym samym tytule.

18 kwietnia, 18:00
Empik Kaskada Szczecin, al. Niepodległości 36
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję