imprezy cykliczne spotkania

Pokazy slajdów z wypraw rowerowych: Warmia i Mazury – szczęśliwie zapomniane polskie bezdroża

materiały organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 15.02.2018
O której godzinie?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Sklep rowerowy MADBIKE zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Pokazy slajdów z wypraw rowerowych". Tym razem w Starej Komendzie gościć będą Ewa i Marek Piątkowscy, którzy przygotowali prezentację pt. "Warmia i Mazury – szczęśliwie zapomniane polskie bezdroża". Prezentacja pełna będzie zdjęć i opowieści o tym pięknym rejonie Polski. Może zachęci to szczecinian do zaplanowania właśnie tam swoich rowerowych wakacji? Wstęp bezpłatny!
Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Ewą i Markiem Piątkowskimi, którzy opowiedzą o swojej wyprawie rowerowej na Warmię i Mazury.

"... Rodzinna włóczęga szlakiem miejsc znanych, a tak naprawdę zapomnianych. Przez prawie dwa tygodnie stoczyliśmy zwycięską walkę z PKP, poznaliśmy imponujący gotyk, odkryliśmy zapomniane warmińskie osady i miasteczka, spotkaliśmy widmo III Rzeszy i złożyliśmy wizytę Zielonej Gęsi. Bez rezerwacji i all inclusive, z niezapomnianymi widokami i naturą tuż za płótnem namiotu. Takie rzeczy tylko w Polsce. Zapraszamy - Ewa i Marek"

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego, o godzinie 19:00 w piwniczce Browaru Stara Komenda przy placu Batorego 3.

Wstęp wolny!

Organizacja spotkań ze szczecińskimi podróżnikami rowerowymi: sklep rowerowy MADBIKE
Komentarze
~Szarotka
16.01.2018 11:25

Czy można na to spotkanie zabrać psa?

~pokazy slajdów
31.01.2018 13:25

Bywały u nas na pokazach psy - Wtedy prosimy przyjść z kagańcem i smyczką.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję