spotkania inne

Pokaz filmu "Bloki" i spotkanie z reżyserem

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 13.07.2018
O której godzinie?
18:00
Do kiedy?
Piątek, 13.07.2018
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W piątek, 13 lipca, w ramach festiwalu inSPIRACJE w Centrum Dialogu Przełomy odbędzie się pokaz filmu „Bloki” oraz spotkanie z reżyserem Konradem Królikowskim. Wstęp wolny!

"Bloki"

reżyser: Konrad Królikowski

Film „Bloki” analizuje proces rozwijania się polskich blokowisk pod względem historycznym oraz społecznym. W tej detalicznej i ciekawej opowieści autorzy dokumentu zawarli nie tylko wypowiedzi architektów, ale również zwrócili się do mieszkańców i pasjonatów bloków oraz do miłośników architektury. Jako odbiorcy filmu krytycznym okiem spojrzymy na to, w jaki sposób zmieniająca się rzeczywistość, w tym procesy polityczne, ustrojowe oraz społeczne, bezpośrednio wpływały i wciąż wpływają na charakter naszych mieszkań. Niebezpodstawnie pokazy filmu odbędą się w Centrum Dialogu Przełomy, a i jednemu spotkaniu towarzyszyć będzie rozmowa z twórcą dokumentu.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję