koncerty

POGODNO na Kolumba 4

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
szczeciński loft kultury K4 przy ul. Kolumba 4
Kiedy?
Piątek, 17.11.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
30 - 40 zł
Opis wydarzenia
Zespół Pogodno powraca z nową cudowną płytą "Sokiści chcą miłości". ❤ Szczeciński koncert tym razem odbędzie się w klimatycznych loftowych wnętrzach przy Kolumba 4.
BILETY:
  • 30 PLN // dostępne stacjonarnie od 26.10 w Tilt na Deptaku Bogusława
  • 35 PLN // na Ticketos: goo.gl/iejJFi
  • 40 PLN // w dniu koncertu w klubie
Zespół Pogodno po wydaniu płyty „Plemnik” w 2011 zamilkł na całe sześć lat. Ale w błędzie jest ten, kto myśli, że panowie z Orkiestry PGDN w tym czasie zasypywali gruszki w popiele. Był wysyp płyt nagranych w innych składach, były wspaniałe ilustracje muzyczne do filmów i spektakli teatralnych, były koncerty przygody i życie w ultrakolorach od zmierzchu do świtu. A kiedy przyszła tęsknota za kolegami z zespołu powstała kolejna płyta. Każdy przyniósł co miał w skarbczyku skurczybyków. Zaskórniaki i banknoty i powstała płyta „Sokiści chcą miłości”. To album elektryczny, ekstatyczny i emanujący siłą emancypacyjną. Z wdziękiem dziecięcego patosu wskazuje prawdę jak promienie słońca.

Koncert odbędzie się 17 listopada.

Otwarcie klubu: 20:00

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję