spotkania

Podziemny Szczecin 2. Spotkanie autorskie

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, ul. Dziennikarska 39
Kiedy?
Poniedziałek, 19.02.2018
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na promocję książki "Podziemny Szczecin. Część 2". Gośćmi będzie troje jej autorów, Andrzej Kraśnicki jr., Michał Rembas i Izabela Rosa. Wstęp wolny.
"Drugi tom książki Podziemny Szczecin nie jest zbiorem mniej atrakcyjnych „odpadków”, które nie zmieściły się w pierwszej części. Nasze miasto jest tak bogate w niesamowite podziemne obiekty, że lista tych „the best of…”, które zapisujemy w naszym notatniku, zbliża się już do setki”.

Autorzy zapraszają:
"Podziemny Szczecin przyjeżdża do Dąbia! W poniedziałek zapraszamy na godzinę 17 do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Dziennikarskiej 39. To będzie prezentacja nie tylko o drugiej części książki. Mamy coś specjalnego dla mieszkańców prawobrzeża: szczegółowe informacje o tym, gdzie będą ewakuowani w przypadku wybuchu wojny (oczywiście tylko ci, którzy nie dostaną polecenia zejścia pod ziemię). Opowiemy też oczywiście o tym co najciekawsze pod ziemią. Będzie można też kupić nasze książki, zdobyć autograf (oczywiście także na tych już kupionych książkach) i podyskutować o szczecińskich tajemnicach. Zapraszamy!"

Nasza recenzja książki "Podziemny Szczecin 2" tutaj

Krótko o autorach:
  • Andrzej Kraśnicki jr
    Dziennikarz „Gazety Wyborczej”. Autor książek: „Moje miasto Szczecin”, „Szczecin w szczególe”, „Tajemnice Szczecina”, współautor „Szczecin, Międzyodrze, jez. Dąbie – miejski przewodnik kajakowy”. Szczecińskie podziemia penetruje od 1992 roku.
  • Michał Rembas
    Dziennikarz-podróżnik, historyk i przewodnik. Pasjonat historii Szczecina i Pomorza, starych cmentarzy, architektury i dziejów wojskowości. Współpracował m.in. z „National Geographic” i „Gazetą Wyborczą”. Autor książek: „Zachodniopomorskie tajemnice”. „Cuda na fasadach”. Pomysłodawca i współautor książki „Bitwa o Szczecin”.
  • Izabela Rosa
    Architekt, inżynier, projektant, technolog. Związana z przemysłem stoczniowym. Interesuje się projektowaniem jednostek pływających oraz wszelkich konstrukcji stalowych. Uwielbia podróże, niekonwencjonalnych ludzi oraz dobre jedzenie. Jej motto życiowe to „carpe diem”, a znajomi mówią, że jej doba trwa 48 godzin.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję