wystawy inne

Piknik Skandynawski | Aleja Kwiatowa

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Aleja Kwiatowa
Kiedy?
Niedziela, 19.05.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 19.05.2019
Do której godziny?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Wyjątkowy piknik rodzinny z piękną Skandynawią w tle to kolejna impreza realizowana w ramach cyklu „Kolorowa Aleja”. Podczas wydarzenia na młodszych i starszych czekać będzie mnóstwo atrakcji, które przybliżyć mają kulturę krajów takich jak Szwecja, Norwegia czy Dania.

Piknik Skandynawski jest częścią obchodów Dni Skandynawskich organizowanych w Szczecinie od kilku lat. To doskonała okazja do zapoznania się z kulturą takich krajów jak Szwecja, Norwegia czy Dania.

Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, warsztatów i animacji związanych ze Skandynawią. Szczegóły na temat wydarzenia opublikujemy wkrótce!

Wydarzenie jest częścią cyklu imprez organizowanych w ramach projektu „Kolorowa Aleja”.

Więcej o Dniach Skandynawskich: http://ds.szczecin.eu/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/466627060544850/

Komentarze
~Marek
18.05.2019 14:30

Organizator robi sobie z nas Jaja!,Cały piknik w Alejce Skrzynkowej, to zardzewiałe skrzynki Prezydenta, kilka namiotów w których ktoś sprzedaje kosmetyki Oriflame, namiot, ze smutną Panią, siedzącą nad garnkiem, z napisem Zupa Rybna - 10 Zł. i Jedną, SŁOWNIE jedną kanapką z rybą.. Nikt tego nie kupuje, to siedzi smutna. Malunki dzieci na 2 planszach i to WSZYSTKO! Parodia i wstyd, turyści przechodzą ze zdziwionymi minami. Ciekawe jak się ten piknik podoba włodarzom miasta. Sobota 18.05.2019 r.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję