jarmarki, festyny, pchle targi

Piknik nad Odrą 2021

AUTOR ZDJĘCIA: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
Łasztownia
Kiedy?
Sobota, 19.06.2021
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 20.06.2021
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Piknik nad Odrą odbywa się na nabrzeżu Odry w Szczecinie nieprzerwanie od 17 lat. Tylko w 2019 roku imprezę odwiedziło prawie 100 tysięcy osób. W tym roku 19 i 20 czerwca w piknikowych alejkach powstaną nowe strefy, które są odpowiedzią na zainteresowania mieszkańców!

 

Podczas tegorocznego Pikniku odbędzie się 30. edycja Targów Turystycznych MARKET TOUR, gdzie swoją ofertę przedstawiać będą polskie miasta, regiony, obiekty noclegowe, przewoźnicy i atrakcje. Ponadto w strefie Park Czasu Wolnego zainspirujemy Was pomysłami na nowe hobby i spędzenie wolnego czasu w mieście.

W tym roku ponownie na Łasztowni zacumują mobilne restauracje w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków. W Strefie Browarów Rzemieślniczych zaspokoicie pragnienie piwem od lokalnych browarników. Rozrywkę zapewni Wesołe Miasteczko i atrakcje dla najmłodszych!

Piknik nad Odrą nie byłby kompletny bez Jarmarku Rozmaitości, gdzie tak chętnie zaopatrzacie swoje spiżarnie i kupujecie prezenty dla rodziny i znajomych. Ponownie towarzyszą nam Jarmarki Sztuki. Nie zabraknie też Alei Produktów Tradycyjnych, gdzie kupicie miody, wina czy sery wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Polski.

Co roku goście Pikniku mogą bezpłatnie spróbować tradycyjnej regionalnej potrawy. Ogień pod garem rozpalany jest już w sobotę z samego rana, a degustacja rozpoczyna o godzinie 14:00. Wielki Gar ma aż 4 000 litrów - a to oznacza tysiące porcji pysznej zupy!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję