targi

Pchli Targ na Pogodnie

PHOTO CREDIT: FOTER.COM

Gdzie?
pl. im. W. Pawłowskiego przy ulicy Brodzińskiego na Pogodnie
Kiedy?
Niedziela, 24.03.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 24.03.2019
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Rada Osiedla Pogodno 24 marca zaprasza na Pchli Targ na pl. W. Pawłowskiego na Pogodnie.

Pchli targ na Pogodnie to prawdziwa gratka dla łowców okazji i poszukiwaczy oryginalnych przedmiotów. Imprezę za każdym razem odwiedza liczne grono szczecinian. Najbliższa okazja już w niedzielę, 24 marca 2019.

Jak zawsze pchli targ odbędzie się na pl. im. Waleriana Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego na Pogodnie. Wydarzenie zaplanowano w godz. 10:00-15:00.

Na miejscu będzie można kupować, sprzedawać i wymieniać się niepotrzebnymi nam już rzeczami. Na pchlim targu na Pogodnie wystawiać się mogą wszyscy chętni. Nie ma zapisów ani opłat. Wystarczy przyjść chwilę wcześniej i rozstawić swój „kram”. Jedyne, o co trzeba zadbać to stół wystawienniczy albo stojak. Zgodnie z regulaminem wydarzenia, na miejscu nie można prowadzić sprzedaży zarobkowej. Obowiązuje zakaz handlu obwoźnego i prowadzonego przez zarejestrowane firmy.

Niedzielny pchli targ organizuje Rada Osiedla Pogodno.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję