targi inne

Pchli targ na Pogodnie

Photo credit: Foter.com

Gdzie?
pl. im. W. Pawłowskiego przy ulicy Brodzińskiego na Pogodnie
Kiedy?
Niedziela, 12.08.2018
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 12.08.2018
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Będzie można kupować, sprzedawać i wymieniać się niepotrzebnymi nam już przedmiotami. W najbliższą niedzielę odbędzie się sierpniowa edycja pchlego targu na Pogodnie. Wstęp jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców!

Pchli targ na Pogodnie to prawdziwa gratka dla łowców okazji i poszukiwaczy oryginalnych przedmiotów. Imprezę za każdym razem odwiedza liczne grono szczecinian. Najbliższa okazja już w niedzielę, 12 sierpnia.

Jak zawsze pchli targ odbędzie się na pl. im. Waleriana Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego na Pogodnie. Wydarzenie zaplanowano w godz. 10:00-15:00.

Na miejscu będzie można kupować, sprzedawać i wymieniać się niepotrzebnymi nam już rzeczami. Na pchlim targu na Pogodnie wystawiać się mogą wszyscy chętni. Nie ma zapisów ani opłat. Wystarczy przyjść chwilę wcześniej i rozstawić swój „kram”. Jedyne, o co trzeba zadbać to stół wystawienniczy albo stojak.

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, na miejscu nie można prowadzić sprzedaży zarobkowej. Obowiązuje zakaz handlu obwoźnego i prowadzonego przez zarejestrowane firmy.

Niedzielny pchli targ organizuje Rada Osiedla Pogodno. Dodatkową atrakcją najbliższej edycji będzie wystawa prac uczestników lipcowych warsztatów rzeźbiarskich. Ich tematem były gryfy zachodniopomorskie. Rzeźby powstawały pod okiem artysty rzeźbiarza Wiktora Zubka.

Komentarze
~Leszek
03.11.2018 20:51

Brawo Rada Pogodna. Świetna inicjatywa, której powinne uczyć się od Was inne osiedla. Spróbujcie robić pchle targi cyklicznie, co miesiąc. Gratulacje za pomysł.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję