targi

Pchli targ na Pogodnie

foto: freeimages.com

Gdzie?
pl. im. W. Pawłowskiego przy ulicy Brodzińskiego na Pogodnie
Kiedy?
Niedziela, 17.06.2018
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 17.06.2018
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Będzie można kupić, sprzedać albo wymienić się niepotrzebnymi rzeczami. W niedzielę, 17 czerwca 2018, odbędzie się kolejny pchli targ na Pogodnie. Wstęp dla odwiedzających, jak i wystawiających się jest bezpłatny.

Prawdziwa gratka szykuje się dla miłośników staroci i poszukiwaczy ciekawych rzeczy. W najbliższą niedzielę (17 czerwca) w godz. 10:00-15:00 pl. im. Waleriana Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego na Pogodnie po raz kolejny zamieni się w targowisko. Od godz. 10:00 będzie można kupować, sprzedawać i wymieniać się niepotrzebnymi rzeczami.

W wydarzeniu może wziąć udział każdy chętny. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść i wystawić swój "kram". Organizatorzy nie pobierają żadnych opłat. Jedyne, co wystawiający się muszą zrobić to, zapewnić sobie stół wystawienniczy albo stojak.

Zgodnie z regulaminem wydarzenia, na targu nie można prowadzić sprzedaży zarobkowej (tj. handlu obwoźnego czy handlu prowadzonego przez zarejestrowane firmy).

Pchli Targ na Pogodnie organizuje Rada Osiedla Pogodno. Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

W najbliższą niedzielę (17 czerwca) targ można odwiedzać od godz. 10:00. Koniec planowany jest o 15:00. Wstęp bezpłatny.

Komentarze
~Franek
17.06.2018 13:02

Bardzo mi się podoba i jestem za tym aby to częściej organizowano takie pchle targi,dużo ludzi zapewne posiada czegoś kto inny poszukuje,sam jest zainteresowany ,gdyż posiadam działkę jestem złota rączka coś potrzebuje zrobić ,robię sam ale takie targi pochwalam i jestem zainteresowany pozdrawiam tych którzy to organizują,proszę o czestrze udostępnianie tych targów

~zofia
30.09.2018 09:41

pchle targi powinny być co miesiąc , to jest fajne miejsce do wymiany , sprzedania wszystkiego co nie potrzebne ,a w dobrym stanie . TO JEST SUPER POMYSŁ BRAWO DLA RADY OSIEDLA. Z poważaniem .Zofia

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję