jarmarki, festyny, pchle targi

PCHLI TARG na placu Orła Białego vol. 3

foto: materiały prasowe

Gdzie?
pl. Orła Białego
Kiedy?
Sobota, 26.10.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Sobota, 26.10.2019
Do której godziny?
14:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Proces prototypowania na placu Orła Białego został przedłużony do końca października i tym samym jest możliwość zorganizowania kolejnego pchlego targu w tym miejscu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolic Starego Miasta i nie tylko do udziału w tym wydarzeniu. Spotykamy się jak zwykle w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 października.

 

Jeśli posiadacie w swoich szafach, pawlaczach, piwnicach i innych zakamarkach niepotrzebne, nieużywane rzeczy, to teraz macie szansę, aby znalazly one swojego nowego właściciela. Tak jak poprzednio nie narzucamy, co możecie wystawić, ale wszelkiego rodzaju rzeczy, które są w dobrym stanie, a cierpicie na ich nadmiar będą mile widziane. Mogą to być płyty z muzyką, ksiażki, zabawki, ubrania lub innego rodzaju bibeloty. Słowem wszystko dla ciała i duszy.

Na straży dobrej atmosfery podczas targu będą stali niezmiennie Magda, Karolina i Bartek, którzy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące was pytania. Bliska jest nam idea "less waste", dlatego zachęcamy do szerzenia wraz z nami dobrego zwyczaju "nie wyrzucaj, wykorzystaj".

Udział w wydarzeniu będzie możliwy po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu:

1. Pchli Targ odbywa się 26.10.2019, w godzinach 10:00-14:00 na pl. Orła Białego, w miejscu byłego parkingu.

2. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do przestrzegania jego zapisów.

3. Pchli Targ na placu Orła Białego jest oddolną inicjatywą mieszkańców i ma charakter niekomercyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, za „wystawienie stoiska” nie są pobierane opłaty.

4. Celem wydarzenia jest sąsiedzka wymiana, lub sprzedaż za symboliczne kwoty, niepotrzebnych, kurzących się w szafach rzeczy, które mogą zyskać drugie życie.

5. W charakterze „wystawcy” w targu uczestniczyć może każda osoba prywatna.

6. Niedozwolone jest prowadzenie na terenie targu działalności gospodarczej.

7. Niedozwolona jest działalność reklamowa/marketingowa promująca przedsięwzięcia komercyjne i/lub stanowiące działalność gospodarczą.

8. „Wystawcy” we własnym zakresie organizują swoje stoiska.

9. Targ nie służy wymianie/sprzedaży tzw. gabarytów (sprzęty AGD, meble itp.).

10. Stoiska targowe mogą być umiejscowione wyłącznie w obrębie byłego parkingu samochodowego.

11. Każdy „wystawca” jest zobowiązany zadbać o porządek w otoczeniu swojego stoiska, niedozwolone jest trwałe ingerowanie w nawierzchnię placu, malowanie posadzek, niszczenie zieleni.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego targowania podczas trzeciej edycji pchlego targu. Widzimy się na placu Orła Białego w Szczecinie!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/387426418872434/

Komentarze
~wielkopolska
25.10.2019 22:45

Poznań gratuluje Szczecinowi udanej rewitalizacji placu Orła Białego. Lumpex i graciarnia. Jeszcze do kompletu przydałyby się kebab, pasztecik, żabka i publiczny kibelek.

~Marianna
30.11.2019 18:55

Czy jest szansa na kolejne takie wydarzenie?

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję