koncerty

OPERAMORE 2021 – koncert

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 27.08.2021
O której godzinie?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
OPERAMORE 2021 to siódma już edycja mistrzowskich warsztatów wokalnych, które odbędą się pomiędzy 21 a 29 sierpnia 2021 roku w Sali Kominkowej Domu Kultury „13 Muz”. Wydarzenie umożliwia młodym śpiewakom intensywny rozwój sztuki wokalnej, a koncerty i kursy uczestników dają możliwość mieszkańcom Szczecina styczności ze śpiewem klasycznym i jego kulisami.

 

Wydarzenie skupia młodych śpiewaków, którzy przez 9 dni intensywnej pracy mają możliwość doskonalenia techniki wokalnej i sztuki interpretacji.

Prowadzącą kursy jest Aleksandra Novina-Chacińska – znakomita pedagog, laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych i solistka operowa. Przy fortepianie towarzyszyć będzie prof. Ewa Szpakowska z Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Olga Bila – pianistka z Doniecka współpracują z Operą na Zamku i Akademią Sztuki na wydziale wokalnym w Szczecinie

Koncerty:

- 22.08 (niedziela), godz. 16:00 – koncert popołudniowy

- 27.08 (piątek), godz. 19:00 – koncert finałowy

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję