spotkania

Ona/jej – akademia siostrzeństwa

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 14.05.2022
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 14.05.2022
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W trakcie majowej odsłony projektu ona/jej – akademia siostrzeństwa spróbujemy porozmawiać o słowie, które może stać się naszą najbliższą siostrą, jeśli tylko zrozumiemy, o co w nim chodzi.

 

Consent – czyli w pełni świadoma, aktywna, wyrażona w jasny i klarowny sposób zgoda na odbycie stosunku seksualnego, jest podstawą do wejścia w intymną relację. Dlaczego jest ona tak ważna i czy to ona przynosi poczucie bezpieczeństwa? Jak rozmawiać o dotyku? Czy jest to krępujące w sytuacjach intymnych? A może jest jednak sexi? Po co rozmawiać o dotyku? Jak aktywnie się zgadzać i świadomie mówić nie?

Czym jest komunikacja w intymnej sytuacji? Czym jest naruszenie czyjejś granicy cielesnej? Na wszystkie te pytania poszukamy odpowiedzi podczas warsztatów prowadzonych przez Małgorzatę Lisowską - psycholożkę i psychoterapeutkę nurtu Gestalt, która ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy. Jest certyfikowaną trenerką WenDo. Od lat pracuje z osobami, które doświadczają trudności w codziennym życiu. Prowadzi również różnego rodzaju warsztaty rozwojowe i grupy terapeutyczne. W czasie wolnym jeździ na rowerze, żeby odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię. Stara się zauważać i doświadczać znaczące dla niej drobnostki – szum drzew, śpiew ptaków i ciepło słonecznych promieni, aromat kawy. 

Aby wziąć udział w warsztacie należy napisać na adres: paularudz@kana.art.pl

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję