koncerty

[odwołane] Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa w Szczecinie

foto: materiały prasowe organizatorów

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 04.04.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
50 zł
Opis wydarzenia
Łydka Grubasa i Zenek Kupatasa już w kwietniu 2020 wystąpią w Szczecinie.

 

Z uwagi na pojawiające się coraz częściej niepokoje związane z koronawirusem, podjęliśmy decyzję o odwołaniu koncertu. Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich zakupu.

 

Bilety już dostępne na https://goout.net/pl/bilety/lydka-grubasa+zenek-kupatasa/bnwf/

W połowie lutego 2020 roku startuje najnowsza trasa zespołu – Łydka Grubasa, której pierwsza część potrwa praktycznie do końca sezonu letniego. W jej ramach Łydka Grubasa zawita w około 30 miastach, występując przed publicznością klubową. Grupa szykuje superodświeżony repertuar, skupiając się na nowych kompozycjach z tegorocznej płyty pod tytułem „Socjalibacja”, które będą stanowić oś koncertów. Ale – nie zabraknie żelaznych przebojów grupy, jak również niespodzianek muzycznych i nie tylko.

Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/912145765845789/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję