koncerty

[odwołane] Koncert VESPA

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 23.05.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
info wkrótce
Opis wydarzenia
Vespa zagra w Jambarze!

 

Ze względu na globalną sytuację, Wasze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia uprzejmie informujemy, że przenieśliśmy najbliższe wydarzenia. O nowych terminach dowiadujcie się na utworzonych wydarzeniach lub bezpośrednio od zaangażowanych organizatorów lub artystów. Przepraszamy za wszelkie niedogodności podyktowane siłą wyższą

 

Co: koncert VESPY

Gdzie: Jambar, Szczecin

Kiedy: 21 marca 2020

Za ile: TBA

 

No co było robić w tej sytuacji... Pojechaliśmy na cmentarzysko w Noc Walpurgi, daliśmy Mateuszkowi łopatę, bo on najmłodszy i go jeszcze lumbago nie męczy, no i ją wykopał. Usunęliśmy spomiędzy żeber szkieletu osinowy kołek i zawieźliśmy truchło do Instytutu Psychotronicznego, gdzie już czekał prof. Pustota, by podłączyć ją do piorunochronu. Dalej już było prosto - synkopujące błyskawice, zapach spalenizny, przejmująca muzyka i okrzyk "I'm back!!! With a vengeance!!!" podczas gdy rozszarpywała na strzępy asystującego Igora. O tak, wróciła w nasze szeregi najniebezpieczniejsza z Os, czyli Alicja. W tym roku tylko kilka koncertów (bo większość czasu zajmuje jej dieta z mózgów), więc warto się wybrać choćby po to żeby po raz pierwszy od 8 lat usłyszeć "Tańcz!" na żywo. A wszystkie marudy, które chodziły na nasze koncert skandować "dzieee jeee alaaaa, dzie jest alaaa", mogą już spokojnie zająć się tańczeniem pod sceną i stalkowaniem jej po gigu. Zapraszamy! K.W.! J.K.!

FB: https://www.facebook.com/events/570474957018009/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję