dla dzieci warsztaty

O śródmiejskich kamienicach. Warsztaty dla dzieci

foto: A. Krawczak / materiały prasowe

Gdzie?
ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b – wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub al. Wojska Polskiego 34)
Kiedy?
Czwartek, 10.10.2019
O której godzinie?
17:00
Do kiedy?
Czwartek, 10.10.2019
Do której godziny?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza najmłodszych szczecinian do udziału w wyjątkowych warsztatach. Najbliższe już 10 października.

 

W Świetlicy Śródmiejskiej można nauczyć się, jak obserwować i jak współtworzyć miasto. „W ramach spotkań warsztatowych uczymy się technik plastycznych i projektujemy działania w przestrzeni miejskiej, a jednocześnie zdobywamy kompetencje i wiedzę potrzebne do postawienia się w roli aktywisty. Ogólnie chodzi o to, by poczuć się pełnoprawnym, małym mieszkańcem Szczecina.” – zapowiadają Ada Krawczak i Zuza Waligórska ze Stowarzyszenia OSWAJANIE SZTUKI, które prowadzą warsztaty.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 października 2019 r. pomiędzy 17.00 a 19.00 i dotyczyć będzie śródmiejskich kamienic. Warsztaty odbywają się w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b – wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub al. Wojska Polskiego 34). Udział jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają też materiały i mały poczęstunek dla uczestników. Obowiązuje rejestracja – należy napisać maila na adres: zuza@oswajaniesztuki.pl z informacją o tym, kto chciałby wziąć udział (imię, nazwisko, wiek itp.) oraz podać numer kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Obecność rodziców jest mile widziana!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję