inne dla dzieci warsztaty

O rety, Yeti!

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Atrium Molo, ul. Mieszka I 73
Kiedy?
Sobota, 19.10.2019
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 19.10.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W sobotę 19 października w Atrium Molo zapanuje prawdziwie zimowa aura. Z okazji premiery animowanego filmu dla dzieci „O Yeti!” szczecińskie centrum handlowe zaprasza najmłodszych na niezwykłą zabawę do mroźnej krainy. Podczas wydarzenia zaplanowano takie atrakcje, jak wspinaczka na lodowej górze, jazda na nartach i warsztaty origami.

 

Z okazji premiery nowego filmu twórców „Shreka i „Madagaskaru” Atrium Molo proponuje dzieciom przedsmak filmowych emocji podczas wydarzenia „O rety Yeti!”. Już od rana 19 października w szczecińskim centrum na najmłodszych czekać będą zimowe zabawy i nietypowe atrakcje, które dostarczą im wielu wrażeń, takie jak:

- Ice Bar Kids, czyli Igloo-bar, w którym dzieci skosztują owocowych, mroźnych napojów i poczują się jak w krainie lodu,

- wspinaczka na lodową górę – na małych zdobywców szczytów czekać będzie trudna przeprawa,

- stanowisko narty integracyjne – tu najmłodsi zmierzą się z niełatwym zadaniem, pokonując odcinek oblodzonego jeziora,

- gra w koszykówkę – która dostarczy dzieciom dobrej zabawy,

- warsztaty manualne, podczas których uczestnicy nauczą się origami i kaligrafii, a wykonane przez siebie prace będą mogli zabrać ze sobą do domu,

- zdjęcia w wielkiej śnieżnej kuli, które będą świetną pamiątką dobrej zabawy!

– W tę sobotę zapowiada się prawdziwie zimowy i pełen wrażeń dzień w naszym centrum. Chcemy zaprosić dzieci oraz wszystkich miłośników filmów animowanych do udziału we wspaniałej zabawie w krainie Himalajów. W stworzonej specjalnie dla naszych gości strefie lodu znajdą się ciekawe zajęcia i sprawnościowe zadania, angażujące ich do wesołej i kreatywnej zabawy. Z całą pewnością tego dnia nikt nie będzie się nudził, nawet najbardziej wymagający fani przygód! – Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

„O rety Yeti!” w Atrium Molo odbędzie się 19 października w godz. 11:00-18:00. Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie: http://atrium-molo.pl/.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję