spotkania

O ekonomii i życiu. Spotkanie z prof. Stanisławem Flejterskim

foto: fromair.tv

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 14.09.2017
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Już 14 września w Starej Rzeźni na Łasztowni odbędzie się inspirujące spotkanie z prof. Stanisławem Flejterskim. Poprowadzi je prof. Aneta Zelek – rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Zapowiada się niezwykłe spotkanie dotyczące ekonomii, gospodarki, finansów, ale także ciekawostek z życia profesora i anegdot. Formuła spotkania przybierze ciekawą formę wywiadu, który będzie się opierał na literach alfabetu. Spotkanie ma charakter otwarty. Początek o godzinie 17.00.
Cykl „Z ekonomią na Ty” cieszył się w Starej Rzeźni bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas kilku spotkań pełna sala gości poznawała wpływ pewnych społecznych i politycznych wydarzeń na politykę i gospodarkę. Poszerzanie społecznej wiedzy ekonomicznej nadal jest ważne i potrzebne, stąd powrót do cyklu spotkań organizowanych we współpracy z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu. Już 14 września swój „ekonomiczny alfabet” wszystkim zainteresowanym przedstawi jeden z najbardziej uznanych szczecińskich ekonomistów, profesor Stanisław Flejterski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp na nie jest wolny.

Zagadnienia ekonomiczne są często trudne do interpretacji, z drugiej jednak strony każdy człowiek powinien być świadomy pewnych procesów gospodarczych. To pomaga planować przyszłość, ale także świadomiej oceniać polityczne i gospodarcze wydarzenia. Zapraszamy więc na kolejne spotkanie, które wzbogaci intelektualnie wszystkich chętnych.

Profesor Stanisław Flejterski, choć jest jednym z najbardziej uznanych szczecińskich wykładowców, to w sposób prosty i przyswajalny będzie tłumaczyć skomplikowane, gospodarcze procesy.

- Zapraszamy na inspirujące spotkanie z prof. Stanisławem Flejterskim, które poprowadzi prof. Aneta Zelek – rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Zapowiada się niezwykłe spotkanie dotyczące ekonomii, gospodarki, finansów, ale także ciekawostek z życia profesora i anegdot. Formuła spotkania przybierze ciekawą formę wywiadu, który będzie się opierał na literach alfabetu – zdradza Patryk Walczak z Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

„Alfabet prof. Stanisława Flejterskiego. O ekonomii i o… życiu”. Zapraszamy 14 września o godzinie 17.00 do Starej Rzeźni. Spotkanie ma charakter otwarty.
Komentarze
~S
14.09.2017 11:52

Skoro spotkanie się na literach alfabetu, to najciekawsze będzie pod literą S, bo przecież Radio Szczecin podało, że "współpracował z SB w pierwszej połowie lat 70' i w latach 80' (1972-74 i 1983-89) z przerwą, gdy objął stanowisko lektora wojewódzkiego oddziału PZPR. Prowadził wówczas pogadanki i wykłady ideowo-polityczne najczęściej wśród załóg w zakładach pracy".

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję