stand-up i kabarety

[nowy termin] Kabaret Nowaki

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 18.06.2020
O której godzinie?
20:00
Za ile?
35 I 55 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Kabaret Nowaki w marcu 2020 wystąpi w GOKSiR w Przecławiu!

 

Udało nam się ustalić nowy termin dla Kabaretu Nowaki - 18.06.2020r.!!! Zakupione bilety i miejscówki nie tracą ważności.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety:

35,00 PLN (posiadacze Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca)

55,00 PLN (pozostali goście)

Bilety dostępne w kasie GOKSiR oraz w serwisie bilety.fm

ZAPRASZAMY!!!

FB: https://www.facebook.com/events/267653754203672/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję