wystawy

„Nad portem noc” – reportaże z nocnego Szczecina – Robert Stachnik i Katarzyna Świerczyńska

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 07.12.2022
O której godzinie?
08:00
Do kiedy?
Wtorek, 17.01.2023
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Na wystawie prezentowane są reporterskie fotografie Roberta Stachnika opatrzone tekstem Katarzyny Świerczyńskiej.

 

Wystawa reporterskich fotografii Roberta Stachnika jest pretekstem, aby pokazać tych, którzy pracują, kiedy większość z nas śpi. To m.in. piekarze, medycy, ludzie, którzy naprawiają tory tramwajowe albo myją autobusy.

Projekt „Nad portem noc” tworzą wspólnie fotoreporter Robert Stachnik i reporterka Katarzyna Świerczyńska. Oboje na co dzień pracują jako reporterzy w różnych redakcjach, a po godzinach śledzą nocne życie Szczecina.

Na wystawie będzie można obejrzeć wybrane fotografie Roberta Stachnika, ale każda z nich będzie jednocześnie opatrzona kodem QR, który przeniesie odbiorcę do całej historii - fotoreportażu i tekstu autorstwa Katarzyny Świerczyńskiej na stronie nadportemnoc.pl.

Realizację projektu wspiera INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych w ramach Programu MikrogranTY współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję