koncerty

Muzyczny świat bajek Disney'a (i nie tylko)

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 23.04.2017
O której godzinie?
14:00
Za ile?
40-50 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Niezwykłe widowisko edukacyjno - muzyczne, które zabierze dorosłych w podróż do czasów beztroskiej radości, a przed dziećmi odkryje niezwykły świat ponadczasowych bajek (nie tylko Disney'a) i magicznych instrumentów.
Najmłodsi otrzymają zatem możliwość podróży w czasie i odwiedzenia muzycznej wioski Smerfów, osady Gumisów, doliny Muminków, świata Toy Story, wycieczki po Stumilowym Lesie z Kubusiem Puchatkiem, spotkania z szalonymi Flinstonami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Chłopców z pewnością zainteresuje szalona jazda z Zygzakiem McQuin'em czy nieustraszony Ralph Demolka, a dziewczynki będą czekały na spotkanie z księżniczką Elsą, Vaianą czy piękną Pocahontas. Na koniec wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli na pewno „powyginają śmiało ciało" z Królem Julianem i postaciami z Madagaskaru. Ale na tym nie koniec atrakcji. Widowisko to muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry symfonicznej, tak więc muzycy będą mieli możliwość wprowadzenia maluchów w fascynujący świat instrumentów muzycznych – nie tylko poznają one ich brzmienie, ale i budowę. Przekonają się, że muzyka ma w sobie ogromną moc kreatywną, rozwija wyobraźnię, wyostrza wrażliwość i pozwala wyrazić to, co w duszy gra. Obok orkiestry symfonicznej, na scenie wystąpią utalentowani soliści, znani między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję