Made In Szczecin: Premedytacja, Red Moon Crew

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 25.06.2011
O której godzinie?
16:00
Za ile?
wstęp jak na ekspozycję
Opis wydarzenia
Czerwcowy długi weekend przyniesie kolejne występy w muzeum. Z zasady są to koncerty nietuzinkowe. Specyficzny klimat muzeum, połączony z różnorodną muzyką wymaga nieco innego spojrzenia na taką formę kultury. 25. czerwca na Niemierzyńskiej do swojej muzycznej przestrzeni zaproszą nas zespoły Premedytacja i Red Moon Crew.

 

Czerwcowe wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ będzie to pożegnalny koncert zespołu Premedytacja. Formacja ta, dobrze już znana w swoich kręgach muzycznych, tak naprawdę dopiero wypływała na szerokie wody świata muzycznego. 
 
Premedytacja łączyła ludzi o różnych zawodach, zainteresowaniach i wieku. Punktem wspólnym zawsze była muzyka i rock'n'roll. Chcielibyśmy godnie pożegnać się ze szczecińską sceną i potwierdzić kolejny raz to, że w tym co robimy jest część nas samych. Komentuje gitarzysta Premedytacji Andrzej Kochański. 
 
Silną stroną tego rock’n’rollowego zastępu zawsze był wokalista Sebastian Kosiński, który live jest po prostu profesjonalistą. Jego charakterystyczny, silny wokal oraz klimatyczne solówki gitarzystów, to sceniczny dynamit. Wizytówka tego zespołu. 
 
Red Moon Crew to dość świeży produkt szczecińskiej sceny muzycznej. Chłopaki utrzymują się w konwencji funk-rockowej, a ich twórczość brzmieniowo można by porównać do dźwięków Red Hot Chilli Peppers, choć na pewno w nieco bardziej zabrudzonym odcieniu. Kwintet posiada próbki swoich możliwości w postaci dema [http://www.myspace.com/563491674], które można znaleźć w Internecie, ale na żywo na pewno wyrwie się z ram mp3 i przyniesie świeży powiew energii. Słychać, że to muzyka, która dobrze czuje się wypuszczona wprost na zgłodniałe uszy publiki.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję