koncerty klubowe

Mad Ship: Licak/Wójcik/Tarwid/Szmańda + IMPRO JAM w Piwnicy

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 12.07.2019
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Mad Ship to nowy projekt muzyków związanych w równym stopniu z Warszawą, co z Kopenhagą. Jest artystyczną odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się współczesny świat i na wyzwania, które stwarza.

 

Całkowita otwartość stylistyczna i swobodne sięganie do różnorodnych źródeł muzycznych sprawiają, że artystyczna wizja grupy nie zawiera żadnych ograniczeń formalnych i kształtuje się pod wpływem indywidualnego poczucia estetyki twórców.

Tomasz Licak - saksofon

Kuba Wójcik - gitara

Grzegorz Tarwid - piano

Krzysztof Szmańda - perkusja

Po koncercie zapraszamy na impro jam, czyli jam session, który będzie całkowicie improwizowany i każdy, niezależnie od stylu muzycznego, z którym się identyfikuje - jest tu mile widziany. Jeśli jesteś otwarty na muzyczne przygody, grasz na instrumencie lub posługujesz się słowem, zapraszamy Cię! Założeniem nie będzie tutaj granie konkretnych utworów - wręcz przeciwnie. Chcemy aby tego wieczoru na scenie Piwnicy Kany unikatowe dźwięki wyimprowizowane przez wspaniałych ludzi, stworzyły jedyny i niepowtarzalny moment w muzycznej historii wszechświata. Ta historia może powstać również dzięki TOBIE, dołącz więc do nas tego wieczoru!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/345591173039701/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję