inne

MAD JAM 2020. Międzynarodowe zawody tańca breaking

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 22.02.2020
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Sobota, 22.02.2020
Do której godziny?
22:00
Za ile?
szczegóły poniżej
Opis wydarzenia
Ekipa taneczna Mad Flavour oraz Fundacja Life Surfers zapraszają na II edycję międzynarodowych zawodów tańca Breaking MAD JAM.

 

Na poprzedniej edycji gościliśmy tancerzy z całego świata - Malezji, Armenii, Izraela, Rosji, Ukrainy, Hiszpanii, Bułgarii, Niemiec. Również tym razem zamierzamy powtórzyć ten sukces!

 

OBSADA:

1. Bboy Pompon

Osoba emanująca niesamowitym optymizmem - Bboy Pompon. Miłośnik jamów tanecznych i powideł babuni, reprezentant średnio starej szkoły breakingu, swoją przygodę z kulturą hip hop rozpoczął w 1998r. Członek ekip Nontoper Mielonka i Mad Skillz Crew. Jego pełen radości styl, wzbogacony świeżymi ruchami sprawia, że po jego secie stwierdzasz, że życie jest piękne. Obecnie tata czwórki dziewczyn, żyjący w ciągłej gotowości do battelki w przedpokoju, kuchni czy łazience.

2. Dj Plash

Dj, producent, kolekcjoner płyt oraz B-Boy. Za gramofonami stoi od 1999r. Na breakowej scenie aktywny od 1997r. Przez ten czas zagrał setki imprez, koncertów czy breakowych walk. Gra w zespole FLUE, który jest niesamowitym połączeniem klawiszy, basu, perkusji, samplera oraz gramofonów. Jego sety to duża dawka funku, soulu, oryginalnych breaków, klasycznego rapu czy nawet mocnych gitarowych brzmień. Zagrał sporo ważnych breakowych eventów, takich jak np: Freestyle Session Europe, Circle Prinz, United Style, Red bull BC one, Over The Top, Skill Masters, Warsaw Challenge, Outbreak Europe, Flow Mo Annivesary, Yalta Summer Jam, Hip Opssesion. Jego sety to solidna dawka oryginalnych breaków, funku, soul i mnóstwa surowego hip-hopu i innych rodzajów muzyki.

3. Bgirl Mad Max

Na parkiecie pokazuje przede wszystkim swoją zaciętość w walce oraz ognisty charakter. Mad Max ma 21 lat, a już wyrobiła sobie szacunek na światowej scenie.

4. MC Sierber & Mąka

Za mikrofon złapią Sierber i Arek Mąka Duet, który rozkręci każdego i sprawi, że poczujecie niepowtarzalny klimat na evencie.

5. Dj Bart

Swoją przygodę z hip hopem zaczynał na przełomie 2000/2001 roku od bboyingu, a od 2007r. zajmuje się diggowaniem oryginalnych breaków oraz produkcją własnych beatów. Od 2010 roku gra na największych polskich oraz zagranicznych imprezach związanych z bboyingiem. Jego styl charakteryzuje sie dużą ilością wschodnio-europejskich breaków oraz własnych produkcji, wśród których często możemy usłyszeć polski wokal. Jest współzałożycielem międzynarodowej ekipy Dope Shit Productionz oraz współorganizatorem festiwalu Broken Ball i cyklu iławskich bitew freestyle'owych. Grał na największych polskich eventach oraz za granicą - we Włoszech, Austrii, Francji, Niemczech, Łotwie i Ukrainie.

6. Bboy Yan

Bboy Yan, znany również jako Yan The Shrimp, reprezentuje AllTheMost / Break Smart. Tańczy od 1998-1999 i od tego czasu miał zaszczyt reprezentować Rosję jako uczestnik, sędzia i nauczyciel warsztatów w ponad 30 krajach, na zawodach takich jak: Freestyle Session, UDEF Silverback, Circle Kingz, IBE i wiele innych. Organizator Break Smart Jam i twórca systemu „16”. Zawsze koncentrował się na oryginalności i świeżym flow przenikającym w jego stylu.

 

KATEGORIE:

● seven2smoke

● 2vs2

SĘDZIOWIE:

● Bgirl Mad Max - Belgia

● Bboy Pompon - Nontoper Mielonka / Mad Skillz - Polska

● Bboy Yan - All The Most - Rosja

DJ'S:

● Plash - Polska

● Bart - Polska

HOST:

● MC Sierber & Arek Mąka - Sinior Family - Polska

NAGRODY:

● seven2smoke: 200 euro + nagrody rzeczowe + statuetka

● 2vs2:

1. miejsce: 250 euro + nagrody rzeczowe + statuetka

2. miejsce: 100 euro + nagrody rzeczowe

3. miejsce: nagrody rzeczowe

WSTĘP:

● widzowie - 7 PLN lub 2 euro

● seven2smoke: opłata startowa: 15 PLN lub 4 euro

● 2vs2: opłata startowa: 40 PLN lub 10 euro (20 PLN lub 5 euro od osoby)

Kontakt:

madjamevent@gmail.com

+48 516058903

Dodatkowe informacje:

● Przed zawodami odbędą się warsztaty taneczne (link do wydarzenia wkrótce)

Szczegóły na FB: https://www.facebook.com/events/2014132735353656/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję