koncerty

Letni Koncert Plenerowy

foto: Marek Kowalczyk / materiały Zamku

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 15.07.2018
O której godzinie?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
15 lipca o godz. 16:00 na małym dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich wystąpi zespół Retro Gitary z koncertem "Klenczon - Legenda". Wstęp wolny!

Koncert składający się z największych przebojów Krzysztofa Klenczona z czasów jego twórczości w zespołach Czerwone Gitary oraz Trzy Korony, a także z czasów twórczości na emigracji w Stanach Zjednoczonych.

„Powiedz stary gdzieś Ty był”, „Nikt na świecie nie wie”, „10 w skali Beauforta”, „Port”, „Raz na tysiąc nocy” czy „Natalie” to piosenki znane, lubiane i do dziś nucone przez szerokie grono wielbicieli jego talentu. Utwory w nowych aranżacjach wykonają członkowie zespołu RETRO GITARY: Piotr Huegel (gitara, wokal), Krzysztof Zaborniak (gitara, wokal), Janusz Jędrzejewski (gitara basowa), Kuba May (perkusja).

Dziedziniec menniczy, niedziela, godz. 16.00, wstęp wolny

W przypadku niepogody – hol w skrzydle wschodnim (wejście A). Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (wejście I z małego dziedzińca na pół godziny przed koncertem).

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję