spektakle i opery

KRÓLESTWO ZWIERZĄT - bezpłatny, premierowy pokaz

projekt: Zofia Kowalska

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 19.06.2019
O której godzinie?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Niemal równocześnie z końcem sezonu w teatrze zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Teatrze Małym - uroczysty, finałowy pokaz wspólnej pracy, czyli spektakl „Królestwo zwierząt” według tekstu niemieckiego duetu Nolte Decar.

 

Młodzież pod opieką aktorów Teatru Współczesnego – Macieja Litkowskiego i Michała Lewandowskiego podczas trwającej dziewięć miesięcy Pracowni Teatralnej pracowała nad elementarnymi zadaniami aktorskimi, świadomością ciała, wspólnie przygotowując spektakl, który zaprezentuje już w czerwcu.

Sztuka opowiada o grupie młodych ludzi i ich codziennym życiu, wzajemnych nie-porozumieniach, próbach budowania bliskich relacji, przyjaźni. Każdego z bohaterów poznajemy w krótkich scenach z dwóch perspektyw: z punktu widzenia uczestnika, będącego w samym centrum akcji oraz z perspektywy obserwatora wydarzeń. „Królestwo zwierząt” to kalejdoskop ludzkich zachowań, których tłem stają zarówno rzeczy ważne (na szkołę spada czołg bojowy, ktoś pisze esej o Palestynie, dziewczyna traci nogę w wypadku samochodowym), jak i te mniej istotne (młodzi ludzie oglądają film, grają w butelkę, z garażu znika szynszyla jednej z bohaterek).

Młodzi adepci sztuki aktorskiej i reżyserujący spektakl aktorzy zapraszają do Teatru Małego w środę, 19 czerwca, o godzinie 16:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję