inne dla dzieci

Konwent Gier Planszowych RozGRYFka 2020

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 22.02.2020
O której godzinie?
12:00
Do kiedy?
Sobota, 22.02.2020
Do której godziny?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W sobotę 22 lutego 2020 roku Książnica Pomorska i partnerzy: Fenix Szczecin, Fan Wars Gwiezdna Wystawa i Warcabowy Klub Sportowy Admirał PcBest zapraszają na Konwent Gier Planszowych RozGRYFka 2020.

 

Zapraszamy na RozGRYFki do Książnicy Pomorskiej. Znajdziesz u nas:

- ponad 60 stolików z krzesłami

- gry pokazowe: RPG Dungeons and Dragons i turniejowe: Kingdomino i Munchkin Lista Skarbów

- kolorowy kącik dla najmłodszych graczy, w którym znajdą się gry planszowe dla maluchów od 3. roku życia i ich rodziców

- konkursy i quizy z nagrodami

- zabawy, gry i animacje.

A przede wszystkim znajdziesz u nas wypożyczalnię gier planszowych z ponad setką tytułów gier, udostępnianych całkowicie darmowo.

 

Współpraca z profesjonalnymi partnerami w celu organizacji naszego oryginalnego konwentu - Klubu gier bez prądu, czyli spotkania z planszówkami ma na celu propagowanie czytelnictwa oraz aktywności intelektualnej w różnych formach.

Chcemy ukazać młodemu odbiorcy bibliotekę w innym wymiarze.

A dzięki współpracy z fan klubem Gwiezdnych Wojen “Fan Wars” ze Szczecina wejdziemy na wyższy poziom mocy. Nasi czytelnicy będą mieli okazję do spotkania Lorda Vadera, uściśnięcia ręki rycerzowi Jedi, zagrania w karciankę z Lukiem Skywalkerem czy zrobienia sobie zdjęcia ze Szturmowcem.

Młodzi Padawani…przybywajcie.

Niech moc będzie z Wami.

Będzie i klasyka gier: zapraszamy również na turniej w warcabach klasycznych (64-polowych) o puchar klubu Admirał PC-Best.

Dodatkową atrakcją będą wykłady, prezentacje i panele poświęcone klasyce gier planszowych oraz światowi Star Wars – “od kuchni”.

Wiecej szczegółów wkrótce.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję