koncerty dla dzieci

Koncertowy piknik z Franiem w Dąbiu!

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 08.08.2020
O której godzinie?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu i Klub Delta – filia MOK zapraszają na wakacyjny muzyczny piknik, który ma być okazją do świętowania. Wystąpią Kapela Ludowa Pyrzyczanie i After Blues.

 

Przez ostatnie miesiące cały Szczecin śledził historię małego Frania, który walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). 12 lipca maluch skończył rok i dostał najpiękniejszy prezent – terapię genową, najdroższy lek świata! Udało się to dzięki ogromnej armii dobrych serc – niemal 220 tysięcy osób wsparło Frania i jego walkę. Teraz czas na świętowanie!

Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu i Klub Delta – filia MOK wraz z Franiem i jego rodziną zapraszają na muzyczny piknik! Już 8 sierpnia o godz. 16.00 na scenie, która stanie na terenie zielonym przy Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Goleniowskiej 67 wystąpią: Kapela Ludowa Pyrzyczanie i After Blues. \

Na młodszych uczestników będzie też czekać „strefa wykopalisk" przygotowana przez Regionalny Ośrodek Ceramiki przy MOK. Młodych archeologów po pracy w terenie będą mogły orzeźwić pyszne lody z lokalnej Kawiarni pod tarasami – jeśli tylko będą mieli wystarczająco dużo szczęścia.

„Zachęcamy do zabrania własnych koców czy leżaków oraz piknikowego prowiantu i spędzenia z nami popołudnia” – zapraszają organizatorzy. Wstęp wolny!

Ze względu na wciąż obowiązujące środki ostrożności związane z zagrożeniem epidemicznym, wszyscy uczestnicy imprezy proszeni są o posiadanie maseczek/przyłbic oraz zachowanie dystansu od innych.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję