koncerty

Koncert "Żydowska ulica"

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Miejski Ośrodek Kultury w Policach, ul. Siedlecka 1a
Kiedy?
Piątek, 15.11.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
30 i 40 zł
Opis wydarzenia
15 listopada, na polickiej scenie odbędzie się koncert „Żydowska ulica”. Izabela Szafrańska wraz z zespołem El Saffron, którego jest liderką i założycielką, zaprezentuje pieśni żydowskie i utwory twórców żydowskiego pochodzenia, m.in.: Yerushalayim Shel Zahav, Dona Dona, Have nagila, Shalom aleichem, Rebeka i wiele innych.

 

Izabela Szafrańska to wokalistka obdarzona wyjątkową barwą głosu, łączącą dojrzałość z delikatną szlachetnością. Szerszej publiczności dała się poznać, występując w znanych polskich programach muzycznych, „The Voice of Poland” oraz „Must be the music”, docierając w nich odpowiednio do półfinału i finału. Artystka aktywnie koncertuje zarówno w kraju, jak i za granicą, była zapraszana do udziału w największych festiwalach kultury żydowskiej m.in.: w Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Mołdawii, Czechach, Rosji, Danii oraz na Białorusi. Jej występy są doskonale przyjmowane przez publiczność.

Koncert „Żydowska ulica” odbędzie się w piątek, 15 listopada, o godz. 19:00. Bilety kosztują 30/40 zł i są dostępne poprzez stronę http://mokpolice.pl/zydowska-ulica-koncert/

 

Skład zespołu:

Izabela Szafrańska – voc

Przemysław Zalewski – piano

Przemysław Skałuba – klarnet, duduk, saxofony

Marcin Drabik – skrzypce

Sebastian Wypych – kontrabas

Damian Szajkowski – perkusja

Zapraszamy!

 

Koncert "Żydowska ulica"

15 listopada 2019, g. 19:00

MOK Police

bilety: 30 zł, 40 zł

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję