koncerty

Koncert UNPLUGGERS QUARTET "The Beatles Juice"

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 14.02.2020
O której godzinie?
20:00
Za ile?
50 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Unpluggers to różne muzyczne uniwersa i różne pokolenia... W najbardziej z surowych form, gdzie już niczego nie można ukryć, a za to wszystko pokazać, ta czwórka artystów zebrała swoje muzyczne fascynacje w jeden akustyczny projekt... Grecka i słowiańska wrażliwość, jazzujący feeling Mai, śródziemnomorska ekspresja Mitro, muzykalność basu Jarka i bogate w formę i treść "przeszkadzajki" Groszka tworzą razem specyficzny i niespotykany melanż, który ich pozytywnie nakręca... "The Beatles Juice" to hołd złożony dziełom wiecznym "Czwórki z Liverpoolu"... To równie świeża co subiektywna interpretacja najsłynniejszych utworów The Beatles.

 

14 lutego, w dniu miłości i zakochanych, zapraszamy na premierowy koncert projektu "The Beatles Juice". Mamy świadomość, że tak przed nami tysiące artystów mierzyło się z ich muzyką, a i po nas nie mniej tego spróbuje, jednak postanowiliśmy uszczknąć dla siebie odrobinę nieśmiertelności danej ponoć tylko bogom! A czy udało nam się z muzyki The Beatles "wycisnąć" odrobinę tytułowego soku, to słuchacze będą mogli przekonać się osobiście w walentynki w Jazzment Klub o godzinie 20.00!

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona do 90, to na ten wyjątkowy dzień warto już teraz rezerwować miejsca!

 

Zespół UNPLUGGERS Quartet wystąpi w składzie:

Maya Koterba - vocal

Mitro Dymitriadis - gitary, vocal

Jarek Igielski - bass

Lech "Goszek" Grochala - perkusjonalia

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję