koncerty

Koncert pieśni patriotycznych

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 11.11.2017
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin, Dom Kultury 13 Muz oraz Miasto Szczecin zapraszają na Koncert pieśni patriotycznych w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 75-lecie Narodowych Sił Zbrojnych. Koncert odbędzie się 11 listopada 2017 r., o godz. 18:00 w 13 Muzach przy pl. Żołnierza Polskiego 2.
Pieśni patriotyczne zagra Norbert Śliwa z zespołem. Norbert Śliwa jest gitarzystą solowym i basowym, wokalistą, kompozytorem i producentem muzycznym. Zagrane zostaną znane wszystkim pieśni, będzie więc okazja do wspólnego śpiewu, biesiadowania i integracji.

W koncercie wezmą udział także kombatanci Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, którzy w swoich wystąpieniach będą wspominać o latach walki w czasie II wojny światowej (oraz po jej zakończeniu) o wolną, niepodległą i w pełni suwerenną Polskę.

Wstęp wolny!
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję