koncerty

Koncert muzyki z bajek Walta Disneya oraz utworów Chopina

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 28.06.2019
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy do muzycznej podróży przez najpiękniejsze bajki Walta Disneya oraz nieco poważniejsze utwory Fryderyka Chopina.

 

Na letnim koncercie w DK „13 Muz” wystąpią pianiści - uczniowie Pauli Ponichtera.

Prywatna Szkoła Muzyki Jakubowiak&Ponichtera, działająca od 2016 roku, powstała z inicjatywy Pauli Ponichtera oraz Sandry Jakubowiak. Szkoła specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych zajęć muzycznych przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym. Głównym celem szkoły jest przygotowywanie instrumentalistów oraz wokalistów do działalności artystycznej na wielkich, jak i kameralnych scenach świata. Uczniowie zdobywają laury w konkursach, festiwalach i przeglądach rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej - w zakresie muzyki klasycznej oraz rozrywkowej. Prywatna Szkoła Muzyki Jakubowiak&Ponichtera mieści się na Starym Mieście przy ul. Siennej 11.

Wstęp wolny.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję