koncerty

Koncert "Magia Świąt"

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 07.12.2017
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy serdecznie na  koncert „Magia Świąt”, który już kolejny raz w okresie przedświątecznym organizuje Klub 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej, w tym roku wspólnie z Domem  Kultury  Słowianin.
Głównym celem  koncertu jest popularyzacja pięknej tradycji kolędowania. Państwa i naszymi gośćmi będą dzieci, młodzież, a także dorośli  z Wojskowego Koła Muzycznego "WokalMaster" oraz Out Loud Zone - pracowni wokalnej Sandry Jakubowiak, tancerze z Teatru Tańca "Dwunastka", zespół "Serduszka", Teatr "Maskarada", Orkiestra Szkolna "Wesołe Nutki" ze SP nr 30 oraz zespół JACKPOT. W ich wykonaniu usłyszymy znane i troszkę  zapomniane, a także autorskie pastorałki i piosenki świąteczne. Będzie to spotkanie z muzyką i tańcem z pogranicza jazzu, klasyki. Usłyszymy także najpiękniejsze świąteczne wiersze w wykonaniu dziecięcych recytatorów.

Koncert „Magia Świąt”
Dom Kultury Słowianin
07.12.2017, godz. 18:00
Wstęp wolny
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję