spektakle i opery

KOLACJA POŻEGNALNA

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Wtorek, 03.12.2019
O której godzinie?
20:15
Za ile?
70 - 120 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana, co sprawi, że będzie to niezapomniana zabawa.

 

De Alexandre de la Patellière & Matthieu Delaporte

KOLACJA POŻEGNALNA

 

Tytułowa kolacja pożegnalna to wystawna kolacja na cześć osoby, którą organizatorzy wieczoru chcą się pozbyć ze swojego otoczenia. Rozmach jaki temu towarzyszy ma być dowodem na to, że zaproszony gość był im bliski. Oczywiście zaproszona osoba nie ma pojęciu w jakim celu została zaproszona!

Pierre i Clotilde to typowi przedstawiciele francuskiej klasy średniej. Zapraszają Didiera, wieloletniego przyjaciela, na pożegnalną kolację. Podczas wizyty robią wszystko, aby gość czuł się wyjątkowo: wspominają dawne czasy, otwierają drogie wino i są przemili. Jednak Didier, w tej roli fantastyczny Janusz Chabior, w pewnym momencie orientuje się, o co w tym wszystkim chodzi. Słyszał bowiem od ich wspólnego znajomego o takowych spotkaniach. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gospodarze czują się podle, Pierre, czyli Piotr Gąsowski z wdziękiem próbuje ratować sytuację, w której się znaleźli. Co z tego wyjdzie? Czy Didier wybaczy fałszywym przyjaciołom, czy Pierrowi i Clotilde wystarczy determinacji w poprowadzeniu intrygi do końca? Wszystko się okaże na scenie!

Inteligentna francuska komedia, mistrzowsko zagrana i wyreżyserowana, co sprawi, że będzie to niezapomniana zabawa.

 

Występują: Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior, Piotr Gąsowski.

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Czas trwania 1h 45min

Spektakl "Kolacja pożegnalna" zostanie wystawiony gościnnie na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie. Sztuka zostanie zaprezentowana dwukrotnie 3 grudnia 2019 o 18:00 oraz 20:15.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję