Kluby i dyskoteki

Jazzment Klub

Czy teraz otwarte?
NIE
OPIS LOKALU

Na szczecińskim Podzamczu, w podziemiach Baraż Restauracji, powstało całkiem nowe miejsce, które z pewnością zainteresuje fanów muzyki jazzowej. Jazzment Klub to nowa jakość koncertów jazzowych w Szczecinie.

Nowo otwarty klub jazzowy w Szczecinie mieści się w centrum na malowniczym starym mieście w piwnicy restauracji Baraż. Miejsce zostało stworzone z myślą o miłośnikach zarówno klasyki, jak i alternatywnych brzmień. Jazz jest muzyką progresywną, płynną, dużej dowolności i szeroką interpretacją zawdzięcza swoją nieprzemijalność. Towarzyszące mu nieodłącznie improwizacja, klimat i wyjątkowość czynią Jazz czymś więcej niżeli rytmicznym zbiorem dźwięków. To tym gatunkiem zainspirowaliśmy się, tworząc nasz klub. Z założenia ma być on miejscem, gdzie zarówno oddajemy hołd klasyce, jak i pozwalamy rozwijać skrzydła nowym muzykom. Pragniemy, aby w naszych murach, spontaniczne spotkania, długie rozmowy, improwizacja i dobre brzmienia miały swój dom.

Gdzie?
ul. Kurkowa 4/1 Szczecin
Strona WWW
Adres e-mail
biuro@jazzmentklub.pl
Telefon
601 536 766
Godziny otwarcia
Czwartek: 19:00 - 00:00
Piątek: 19:00 - 00:00
Sobota: 19:00 - 00:00
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję