Kluby i dyskoteki Restauracje

Grey Club

Czy teraz otwarte?
NIE
OPIS LOKALU

Lokal usytuowany jest na Deptaku Bogusława, który w stolicy Pomorza Zachodniego niewątpliwie jest jednym z najczęściej odwiedzanych punktów przez mieszkańców i turystów. W krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych miejsc rozrywki. Łączy on w sobie wiele funkcji zaczynając od nowoczesnej dyskoteki z największym parkietem w mieście, zjawiskowym oświetleniem i najwyższej jakości nagłośnieniem, a kończąc na nocnej restauracji, która zadowala większość podniebień.

Grey Club to miejsce spotkań, które stawia na poziom i jakość obsługi. Dysponujemy prawdziwą strefą VIP desygnowaną markami Belvedere i Moet & Chandon, w której poczuć można poziom zabawy z największych stolic Europy i świata, strefą lounge, w której skosztować można naszej wyśmienitej kuchni, private room w którym można zorganizować prywatne spotkanie lub imprezę okolicznościową oraz duże loże zlokalizowane blisko parkietu tak aby niczym nie ograniczona zabawa dawała największą satysfakcję. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, jak i lokalnych firm i korporacji.

Gdzie?
ul. Bogusława X 9, Szczecin
Strona WWW
Adres e-mail
info@greyclub.pl
Telefon
666 126 464
Godziny otwarcia
Piątek: 22:00 - 04:00
Sobota: 22:00 - 05:00
Komentarze
~Ryszard
07.02.2020 17:43

Klub na sprzedaż. :D :D :D Weźcie się ogarnijcie ludzie...

~Chief
09.10.2022 06:52

Zgadzam się za dużo muslimów i czarnuchów przychodzi

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję