film

Kino Zamek: WSZYSTKO DLA MOJEJ MATKI

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 24.01.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
14 zł, 12 zł (ulgowy), 10 zł (dla grup zorganizowanych - od 10 osób)
Opis wydarzenia
Ola ma siedemnaście lat. Chłopięca w ruchach, ma wielkie niebieskie oczy zasłonięte włosami, obgryzione paznokcie i ręce pełne blizn po samookaleczaniu. Za ciągłe ucieczki z domu dziecka sąd umieścił ją w zakładzie poprawczym. Nie ma fajnych ubrań ani drogiego telefonu. W przeciwieństwie do innych dziewczyn nie chce, w zamian za papierosy i drobne sumy pieniędzy, świadczyć dozorcy usług seksualnych. Jedyne czego pragnie to odzyskać matkę.

 

Dziewczyna trenuje zawzięcie lekkoatletykę. Wierzy, że jeśli zacznie osiągać sukcesy na zawodach, matka ją odnajdzie. Jej „oddzielność” od świata sprawia, że staje się ofiarą przemocy.

 

WSZYSTKO DLA MOJEJ MATKI

Polska 2019, dramat (103 min)

Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Imielska

Obsada: Zofia Domalik, Adam Cywka, Jowita Budnik, Halina Rasiakówna, Maria Sobocińska, Malwina Laska, Katarzyna Wajda

Producent Naima Film, koproducenci: Telewizja Polska, Zachodniopomorski Fundusz Filmowy Pomerania Film, Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy, Dolnośląskie Centrum Filmowe, Dreamsound, Coloroffon. Współfinansowanie Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Kino Zamek działa w historycznych zamkowych murach i jest kameralną, jedną z najmniejszych sal kinowych w Polsce. Seanse odbywają się bez reklam!

Uwaga! Nowe, niższe ceny biletów: 14 zł, 12 zł (ulgowy), 10 zł (dla grup zorganizowanych - od 10 osób).

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję